Program originality

Máte nápad? Viděli jste zajímavé řešení výbavy? Nechcete potkat nikoho se stejným doplňkem na párty? Chcete zaručeně originální doplněk k vašemu fetiš outfitu? Tak sem s ním!

V rámci Programu originality Vám nabízíme možnost výroby vlastního doplňku/výrobku. Jak to funguje?

  1. Pošlete nám svůj nápad nebo ideu, jak by jste si představovali Váš vysněný doplněk. Někdy bude stačit popis nebo odkaz na podobný produkt, někdy asi napoví kresba. Nezapomeňte připsat, že chcete využít Program originality.
  2. My zkušeným okem zhodnotíme realizovatelnost Vašeho návrhu. Připravíme možné varianty (použité materiály, barevné možnosti atd.) a navrhneme Vám možnosti realizace a cenu. Vyhrazujeme si možnost návrh nepřijmout a Vaši ideu nerealizovat (i naše šikovné ruce mají své limity ;-).
  3. Pokud se Vám naše nabídka bude zamlouvat, domluvíme další výrobní detaily (přesné rozměry apod.) a Vy nezávazně objednáte výrobu.
  4. Váš realizovaný nápad vyfotíme a zašleme Vám obrázky. Pokud budete spokojeni, po uhrazení domluvené platby Vám Váš realizovaný nápad zašleme. Další standardní odchodní podmínky touto nestandardní objednávkou nejsou dotčeny (možnost reklamace nebo vrácení zboží do 14 dnů atd).
  5. V případě, že se Vám nebude z jakéhokoliv důvodu naše finální realizace zamlouvat, nejste nijak vázaní si zboží zakoupit a nic Vás to nebude stát.  V tomto případě si tímto vyhrazujeme právo Váš nápad použít na výrobu dalších výrobku a uvést je do prodeje, pokud to bude v souladu se zaměřením našeho obchodu.